Poland Bike Forum

Pełna wersja: Wawer - parkowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Tak jak w temacie - mam pytanko jako, że impreza odbywa się w naszej pięknej stolicy - a wszyscy wiemy jak się tutaj parkuje: czy miasteczko PBM zapewni swobodne miejsca parkingowe tak jak to ma miejsce na innych pozawarszawskich maratonach czy też trzeba będzie kombinować z zostawieniem fury w okolicznych uliczkach?

Sam zastanawiam się czy nie przyjechać na rowerze bo z Wilanowa nie mam daleko - ale jednak lubię mięć zaplecze techniczne w postaci żony i autka Smile

Pozdro!
Parking dla zawodników znajduje się na terenie Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", przy ul. Hafciarskiej 80/86. Dojazd - będąc na przeciwko głównego budynku Centrum Zdrowia Dziecka skręcamy w ulicę Czeladniczą i jedziemy prosto około 700 metrów.
niedaleko jest duży parking przy Urzędzie Dzielnicy Wawer. Ul. Żegańska 1. koło LIdla. do Centrum Zdrowia Dziecka pozostaje ok 1 km
Powiedzcie, jakbym był na miejscu (parkingu) 10:30 , to dam radę wszystko pozałatwiać i wystartować ?
Zostawiać auto na parkingu i od razu z rowerem śmigać do miasteczka ?
Jak z pogodą w Wawrze ?
(13.10.2013, 07:07)pdz napisał(a): [ -> ]Powiedzcie, jakbym był na miejscu (parkingu) 10:30 , to dam radę wszystko pozałatwiać i wystartować ?
Zostawiać auto na parkingu i od razu z rowerem śmigać do miasteczka ?
Jak z pogodą w Wawrze ?
Spokojnie dasz rade w 2 godziny. Bedzie pochmurno bez deszczu temp 14-15 st.
To śmigam :-)