Poland Bike Forum

Pełna wersja: Trasa / Konstancin-Jeziorna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witajcie.
Czy trasa w Konstancinie-Jeziornie jest już wytyczona? Jeśli tak - czy ktoś dysponuje jakąś mapą, plikiem GPX

Pozdrawiam.
Mapka już jest. Trasa zapowiada się nieźle, ale jakby popadało to trochę smaczku będzie. Mała ostatnio wyschnięta była... Wink
(06.09.2017, 09:23)pizza napisał(a): [ -> ]Mapka już jest. Trasa zapowiada się nieźle, ale jakby popadało to trochę smaczku będzie. Mała ostatnio wyschnięta była... Wink

z prognozy wynika ze bedzie opad, wiec warunki podobne jak w Markach sie szykuja Smile
Popada to będzie fajniej, jakoś w lipcu jak kręciłem się w okolicach trasy Mała była tak głęboka że w butach zachlupało, jak jeździłem tam 3 tygodnie temu to sucho jak pieprz i nie było różnicy czy brodem czy mostkiem. Na odcinku Rezerwat Obory-Słomczyn były zwalone drzewa ostatnio, ciekawe czy będą uprzątnięte. Spróbuję w weekend sprawdzić trasę.
Jeśli rzeczywiście popada i trasa będzie nasiąknięta to po rozjeździe na mini będzie kilka odcinków gdzie przydadzą się bardziej agresywne opony ze względu na glinkę na polach i błotko na odcinku przy Wiśle.
Jeśli ktoś dysponuje plikiem gpx choćby przybliżonej trasy w Konstancinie, to będę zobowiązany za udostępnienie.
Bardzo dziękuję, to już jest coś, gdyby jeszcze ktoś miał dystans max byłoby super, sam próbowałem znaleźć ale niestety bezskutecznie. Szkoda, że nie jest standardem udostępnianie odpowiednio wcześniej (np. dwa tygodnie) zapisu gpx tras przez organizatora, oczywiście z zastrzeżeniem że jest to projekt wstępny, który może ulec modyfikacjom co zrozumiałe, a taka informacja zabezpiecza przed pretensjami, że coś tam było inaczej.
Tutaj masz samego max   https://www.gpsies.com/map.do?fileId=wxjgqqhqfzlyrihf    ale w oparciu o obydwie mapki możesz wyrysować całość. Ślady tras są w zasadzie dostępne trzeba tylko dobrze poszukać.
Z tego co widzę po opisie i mapie, to trasa prawie nic się nie zmieniła i oprócz przesunięcia kawałek linii startu/mety większych zmian nie ma. Trzeba sobie wrzucić w nawigację i przejechać.
Nie mówcie mi nawet o deszczu, bo na oponach Fast Trak Control daleko nie zajadę po mokrym...Sad

edit:
Oglądam nagranie z zeszłego roku i widzę, że start był na ścieżce pieszo-rowerowej wzdłuż Jeziorki, kawałek przed Hugonówką. Nie rozumiem zatem, jakie są tutaj zmiany...
Stron: 1 2 3 4 5