Poland Bike Forum

Pełna wersja: Legionowo okolice zapraszamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, Taka lokalna akcja społeczna, tworzyny trasę XC oraz sekcję kolarską. Zapraszamy https://www.facebook.com/bikefun.gk/
Ciekawa inicjatywa. Widziałem ostatnio w lesie oznaczenia jakieś trasy bukowiec Wink Jak dobrze to zorganizujecie, jakieś 10-15 km można upchnąć bez przejeżdżania przez ulicę i noszenia roweru przez tory.
Oznaczcie to dobrze, to dołączę do "ekipy budowlanych" i kształtowania toru przy okazji Wink
(05.12.2017, 15:08)Mario napisał(a): [ -> ]Oznaczcie to dobrze, to dołączę do "ekipy budowlanych" i kształtowania toru przy okazji Wink

Na ten moment nie ma zgody na oznakowanie. Czekamy do wiosny i ruszamy z robotami Smile Nadleśnictwo deklaruje, że będzie chętne do dalszej współpracy jeśli bedzie zainteresowanie trasami, stąd apel - trzeba przyjeżdżać, jeździć i pokazywać, że się jeździ. Na stronce będę pisać o postępach Smile.
Czy trasy mają być w lesie w okolicach ul. Strużańskiej? czyli przed torami jadąc od strony Serocka?
To jest też ciekawe miejsce.
Moja propozycja jest taka, abyście (Twórcy) skontaktowali się z władzami Gminy Wieliszew. Tam, w Skrzeszewie, też jest fajna 12,4 km trasa XC oznakowana.
Może Wam doradzą jak rozmawiać z Nadleśnictwem, żeby pozwolili oznakować trasę.
Jeszcze jedna prośba: wrzućcie tutaj jakiś schemat trasy; jesli mam/mamy się na niej pokazać to chciałbym wiedzieć gdzie się zaczyna i którędy prowadzi.

pozdrawiam
Marcin
Nie jest oznakowana. Byłem tak kilka dni temu, trasa nie jest wyznaczona i można jeździć w różnych kierunkach (na razie).
czy ktoś planuje jakąś jazdę w tym terenie w najbliższym czasie (sobota/ niedziela)?
o której godzinie?
skąd będzie startował?
Ja jeżdzę w tych okolicach w soboty i niedzielę jak czas pozwala, ale nie tylko w okolicy Bukowca. Cał teren Legionowo/Nieporęt/Jabłonna jest ciekawy. Może się uda jakoś umówić.
jestem otwarty na propozycje.
niestety obowiązki rodzinne i zawodowe nie pozwalają korzystać z pogody jesienno/wiosennej.
jestem do dyspozycji w drugi weekend ferii.
do tej pory szalałem (jak tylko mogłem :/) po XC w Wieliszewie/Skrzeszewie, ale jestem otwarty na inne propozycje.
(08.01.2018, 11:24)Marcin W napisał(a): [ -> ]niestety obowiązki rodzinne i zawodowe nie pozwalają korzystać z pogody jesienno/wiosennej.

Co ty powiesz.. Big GrinBig GrinBig Grin

U mnie podobna sytuacja.., pierwszy tydzień wyjeżdżam niestety. prześlę Ci kontakt na priv, może coś uda się podziałać w kolejnych weekendach.