Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LigaMTB.pl rozdaje skarpetki rowerowe !!!!
Autor Wiadomość
LigaMTB.pl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Liczba wątków: 5
Reputacja: 0
Smile  LigaMTB.pl rozdaje skarpetki rowerowe !!!!
Do wszystkich maratończyków!
Mamy 1000 skarpetek do rozdania!!!

Pierwsze 1000 osób, które się zaloguje w serwisie i pobierze wyniki z jakiś zawodów otrzyma skarpetki rowerowe!

Pospieszcie się! Smile
Weźcie też udział w konkursie Smile

http://ligamtb.pl/index.php/

ZAPRASZAMY!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2011, 14:53 przez LigaMTB.pl.)
29.04.2011, 13:48
Szukaj Odpowiedz
Alek Kliwer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Liczba wątków: 1
RE: LigaMTB.pl rozdaje skarpetki rowerowe !!!!
Ja się zalogowałem już dawno dawno skarpetki nie doszły rozmiar 43 jakby co .Poproszę z tych nie używanych. I w czym ja pojadę w Nowym Dworze się pytam .Smile)
05.05.2011, 08:00
Szukaj Odpowiedz
Gucio Offline
Member

Liczba postów: 104
I w czym pojechałeś na ND?Wink
Pozdrawiam!!! Sławek "GucioBikeAddicted" Ledwarowski PB 2014 #700 Kolarski.Eu Team
http://bikeaddicted.pl/

[Obrazek: sticky35.png]

[Obrazek: 5055.png]
08.05.2011, 20:20
Szukaj Odpowiedz
Alek Kliwer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Boso Smile
09.05.2011, 06:54
Szukaj Odpowiedz
ryszard Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Ale w ostrogach !
ryszard
09.05.2011, 07:46
Szukaj Odpowiedz
kirchor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Liczba wątków: 0
Skarpetki będa wysyłane w maju (pierwsza tura) - taka informacja jest na ligaMTB.pl Smile

http://ligamtb.pl/index.php/articles/single/konkurs
09.05.2011, 08:14
Szukaj Odpowiedz
LigaMTB.pl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Tak, skarpetki będą wysyłane w tym miesiącu. Smile Już są na dobrą sprawę Smile Prosimy i jeszcze chwilę cierpliwości Smile Ślemy je partiami Big Grin
09.05.2011, 13:44
Szukaj Odpowiedz
KuFeL Offline
Member

Liczba postów: 155
Liczba wątków: 10
Reputacja: 1
Zacząłem odpisywać w wątku o wrażeniach z NDM, ale nie ma sensu psuć dobrej atmosfery, która tam panowała.

Pomijając fakt, że zaraz zacznę obawiać się otwarcia lodówki, że tam też będzie "ligamtb.pl" to strona jest bardzo źle napisana, wolna i mało intuicyjna. A oglądanie zdjęć do którego tak namawiacie jest bardzo karkołomne, bo każde kolejne wymaga załadowania całej strony na nowo. Aż szkoda, że BGŻ dał się namówić i wyłożył na to kasę.

Poświęciłem chwilę, żeby przejrzeć jej strukturę, regulaminy itp. Idea jest dobra, ale realizacja daje więcej niż wiele do życzenia. Gdybym wrzucił tam wszystkie zdjęcia, które zrobiłem w tym roku na zawodach rowerowych to już bym stał na czele tabeli jeśli chodzi o kolekcjonowanie punktów. W tej formie strona do mnie nie trafia i więcej zaglądać tam nie planuję.

No i to "kupowanie" użytkowników skarpetkami rowerowymi. Smutne, że ludzie którzy ścigają się na często drogich rowerach tak mało szanują siebie, swoje dane itp.

Zostaję przy bikebrother.com śp. Fisha i cyklopedii, która już dawno temu powinna była zacząć żyć swoim życiem.
[Obrazek: mtb1397511547036815500.jpg] [Obrazek: N48Wxu]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2011, 14:41 przez KuFeL.)
09.05.2011, 14:40
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
kirchor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Liczba wątków: 0
Mów za siebie. Nagradzanie to nie kupowanie, to duża różnica. Jeśli nie jesteś zainteresowany tą stroną to po prostu na nią nie wchodź, a nie wszędzie piszesz, jaka to ona jest zła itd.
Sam zapewne na koszulce promujesz co najmniej kilka firm, więc daj szansę innym. Projekt jest nowy moim zdaniem bardzo dobry, zarówno wykonanie, jak i sam pomysł. Wiadomo że strona jest nowa, jakbyś się zagłębił w jej treści to znalazłbyś informację, że będzie udoskonalana. Jeśli chcesz pomóc, napisz do serwisu, jakie masz uwagi, jeśli nie to nie krytukuj innych i nie pisz, że ktokolwiek się sprzedaje. Bo to jest sport, a nie sklep z zabawkami i każdy ma prawo robić co chce. Tobie się nie podoba, ja to szanuję, ale Ty uszanuj mnie i masę innych osób, którym serwis się podoba!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2011, 13:18 przez kirchor.)
11.05.2011, 12:40
Szukaj Odpowiedz
KuFeL Offline
Member

Liczba postów: 155
Liczba wątków: 10
Reputacja: 1
(11.05.2011, 12:40)kirchor napisał(a):  Mów za siebie.
a co ja robię?
Cytat: Nagradzanie to nie kupowanie, to duża różnica.
Nagradza się za coś bardzo konkretnego. W tym przypadku skarpetki trafiają się każdemu, kto pobierze swoje wyniki ze strony - to nie jest osiągnięcie, to jest czynność. Tylko w sumie nie wiem po co ma je pobierać, skoro lepiej mieć jest wszystko online w jednym miejscu. Poza tym w większości zawodów wyniki dostaje się sms'em.
Cytat:Jeśli nie jesteś zainteresowany tą stroną to po prostu na nią nie wchodź, ale nie wszędzie piszesz, jaka to ona jest zła itd.
nie piszę wszędzie, ale nie prowokuj, bo zacznę
Cytat:Sam zapewne na koszulce promujesz co najmniej kilka firm, więc daj szansę innym.
fakt, promuję, jedną konkretną, i na ustalonych zasadach sprzedałem się na czas moich startów w maratonach. Nie boję się użyć słowa "sprzedałem" bo to jest fakt. I każdy to robi.
Cytat:Projekt jest nowy moim zdaniem bardzo dobry, zarówno wykonanie, jak i sam pomysł. Wiadomo że strona jest nowa, jakbyś się zagłębił w jej treści to znalazłbyś informację, że będzie udoskonalana.
Nie napisałem, że pomysł jest zły. Wręcz przeciwnie. Wykonanie jest niestety kiepskie, a serwer na którym całość stoi wolny. Nie zagłębiłem się, bo:
- strona jest mało intuicyjna i zabrakło mi się zapału do szukania
- spora część wymaga rejestracji, a tego nie planuję
Cytat:Jeśli chcesz pomóc, napisz do serwisu, jakie masz uwagi, jeśli nie to nie krytukuj innych i nie pisz, że ktokolwiek się sprzedaje.
Żeby nie być gołosłownym, to uwagi spiszę, i powieszę na swojej stronie w publicznym miejscu. Firma Deep Sense, która stoi za ligamtb.pl jest profesjonalna, ma za sobą wiele sukcesów, więc jeśli będzie chciała to skorzysta, jak nie to trudno. Zostanie dla następnych Wink

Wracając do słowa "sprzedaje" - jeśli rejestrujesz się w jakimś serwisie, forum czy innej stronie po prostu, to znaczy, że wywołuje ona w Tobie jakieś emocje. Za darmo dajesz swoje dane(często tylko email i nick) zyskując prawo z korzystania z tej czy innej funkcjonalności - prawa wypowiedzi, dostępu do treści itp. Jeśli jednak rejestrujesz się w serwisie tylko po to żeby dostać skarpetki, to sprzedajesz swoje dane. I to bardzo szczegółowe, bo przecież musisz podać, gdzie owe skarpetki należy wysłać(Imię, Nazwisko, adres, rok urodzenia).
Cytat: Bo to jest sport, a nie sklep z zabawkami i każdy ma prawo robić co chce.
To nie sport, tylko ustrój pozwala Ci na robienie tego co chcesz. W sklepie z zabawkami też są zasady, których trzeba przestrzegać. Nie myl wolności z anarchią
Cytat: Tobie się nie podoba, ja to szanuję, ale Ty uszanuj mnie i masę innych osób, którym serwis się podoba!
A co ja niby robię? Trzeba jednak zadać pytanie, co będzie dalej z serwisem kiedy skończą się skarpetki??? I pytam poważnie.

No i wygląda na to, że w sumie pytanie kieruję do właściwej osoby, bo biorąc pod uwagę Twoje posty na przeróżnych rowerowych forach dyskusyjnych i Twój kanał na YT z oficjalnymi filmami ligamtb.pl to raczej nie jesteś przypadkowym fanem ligimtb.pl a osobą odpowiedzialną za jej koordynację/promocję. Także na przyszłość radzę trochę stonować wypowiedź i grać w otwarte karty. Dorosły jesteś więc wiesz, że tak da się ugrać dużo więcej...
[Obrazek: mtb1397511547036815500.jpg] [Obrazek: N48Wxu]
11.05.2011, 13:44
Strona WWW Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości