Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadarzyn wrażenia
Autor Wiadomość
animalitos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Reputacja: 0
Nadarzyn wrażenia
Dziękuję zawodnikowi który jechał w 4 sektorze za zgrabne wyhamowanie po moim upadku na zakręcie na ok. 6 km trasy i troskę czy wszystko ok Chyba przesadziłem z ciśnieniem w oponach Poza tym upadkiem wyścig zaliczam do udanych Szybko dużo zwrotow akcji Tylko z tym pomarańczowym piachem leśniczy przesadził
14.05.2018, 10:48
Szukaj Odpowiedz
marban Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
RE: Nadarzyn wrażenia
Cześć,

Oberwując forum (chyba jego powolny schyłek) widać, że posty typy "Wrażenia" pojawiają się tylko wtedy (lub najczęściej) jak coś nietypowego się wydarzyło, tj. kraksa, zajechanie drogi, pomylenie trasy itp. Mało kiedy widać wpisy "było super".

Więc żeby forum dalej żyło napiszę kilka słów od siebie.

Miasteczko w parku: rewelacja, lepszego nie było.
Oferta miasteczka: bogata, choc z roku na rok mniej tych darmowych "usług". W imię zasady, raz za darmo a drugi raz już płać. Niemniej organizacja na bardzo wysokim poziomie.
Trasa: szybka, niezbyt wymagajaca, płaska z sporymi frakmentami niezbyt głębokiego piachu. Czekałem na żwirownię, ale po raz koleny nie było - troszkę szkoda

Nietypowe zdarzenia:
- zwalone drzewo dla FAN'u było wyzwaniem (młodsi mieli z tym problem).
- na MINI, chyba z 5-6 km do mety na szerokiej prostej tuż przed moim przednim kołem przy prędkości +/-28 km/h wywróciła się zawodniczka. Widać koło piach złapało i pociągnęło cały rower na bok. Z góry przepraszam, że się nie zatrzymałem, ale za nami jechali kolejni którzy mieli lepszy ogląd całej sytuacji. Innych zdarzeń nie zarejstrowałem (jazda z 7 sektora)

Ogólnie: Było super.

Polecam za rok !
18.05.2018, 12:14
Szukaj Odpowiedz
Sherman 1972 Offline
Jarosław Jarszak

Liczba postów: 850
Liczba wątków: 49
Reputacja: 8
(18.05.2018, 12:14)marban napisał(a):  Cześć,

Oberwując forum (chyba jego powolny schyłek) widać, że posty typy "Wrażenia" pojawiają się tylko wtedy (lub najczęściej) jak coś nietypowego się wydarzyło, tj. kraksa, zajechanie drogi, pomylenie trasy itp. Mało kiedy widać wpisy "było super".

Więc żeby forum dalej żyło napiszę kilka słów od siebie.

Widocznie taki mamy klimat Wink .  Zauważ ,że wrażenia z maratonu pojawiają się także w watkach założonych przed danym etapem a dotyczących trasy. Brak "Wrażeń" po maratonie może wynikać także z faktu ,że na forum jest już dość duża grupa stałych bywalców ,którzy zaliczają kolejny sezon w PB więc siłą rzeczy są oni mniej wylewni .
     [Obrazek: sticky2899.png]
18.05.2018, 13:51
Szukaj Odpowiedz
PeKa Offline
Member

Liczba postów: 78
Liczba wątków: 3
Ja się chętnie dzielę wrażeniami, ale w przypadku Nadarzyna, nie ma o czym pisać. Trasa nudna do pożygu.
19.05.2018, 21:01
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości