Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kozienice wrażenia
Autor Wiadomość
PeKa Offline
Member

Liczba postów: 79
Liczba wątków: 3
Reputacja: 0
Kozienice wrażenia
Halo halo!!?? Jak się Wam jechało?
Dla mnie był to dziwny start. Od początku ostre tempo sektora, starałem się je trzymać i szło dobrze. Na ok. 10/11km kolega (nie pamiętam numeru) ze wcześniejszych sektorów potrzebował pompkę. Zatrzymałem się (miałem schowaną w plecaku), kolega sobie wyciągnął elegancko pompeczkę i odjechałem gonić sektor. Doszło mnie trzech zawodników, gonitwa na złamanie karku, zakręt 90 w lewo, chciałem pójść po wewnętrznej, kolega przede mną wchodził w zakręt wolniej i przyciął go, więc uciekłem na zewnętrzną. Tam czekała na mnie banda z ziemi i hops! Lot przez kierownice. Wiele się na szczęście nie stało i poleciałem dalej (w tym miejscu dziękuję za zainteresowanie nadjeżdżających zawodników moim stanem Smile ). No cóż, znowu gonitwa. Udało się dojść do czterech zawodników, z którymi jechaliśmy krótkimi zmianami, nie potrzebne były żadne słowa, total zrozumienie. Dzięki temu udało się skutecznie podochodzić jeszcze wielu zawodników.
Finalnie ok minuty, może półtorej straty. Drugie finalnie - awans do 3 sektora. Choć trasa zupełnie nie moja, szalony był to wyścig Smile
Czekam teraz na mój ulubiony Płock.
12.06.2018, 09:11
Szukaj Odpowiedz
jarek84 Offline
Member

Liczba postów: 113
Liczba wątków: 9
RE: Kozienice wrażenia
Mnie trasa pozytywnie zaskoczyła, no i w ogóle bardzo pozytywny wyścig Tongue
[Obrazek: sticky3606.png]
13.06.2018, 07:39
Szukaj Odpowiedz
KikoleX5 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Liczba wątków: 0
RE: Kozienice wrażenia
Byłem w Kozienicach ale jako widz. Super śmigaliście. Mi podobało się wszystko.
20.06.2018, 11:00
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości