Jaki licznik rowerowy na szosę?

0
3554

Licznik rowerowy pozwala sprawdzić podstawowe nasze parametry jazdy oraz je na bieżąco rejestrować i udostępniać. Dzięki tym danym można analizować przebieg naszego treningu lub taki trening przeprowadzać na podstawie swoich dotychczasowych osiągnięć treningowych, poprzez układanie planu treningowego.

Jaki licznik rowerowy?

Liczniki rowerowe to bez wątpienia jedne z bardziej przydatnych urządzeń w naszym rowerze. Ich ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, więc jest to niewielki wydatek. Trzeba natomiast wspomnieć, że liczniki takie są sukcesywnie wypierane z rynku na rzecz bardziej zaawansowanych komputerów rowerowych, których cena jest również dużo wyższa od tradycyjnych. Ten rodzaj komputera rowerowego zapewnia dużo większą funkcjonalność niż standardowe liczniki rowerowe. Dodatkowo są dostępne wersje przewodowe i bezprzewodowe, dzięki którym zabawa z montażem kabli odchodzi w zapomnienie.

Jaki licznik rowerowy będzie idealny na szosę?

Do tych bardziej zaawansowanych komputerów rowerowych należą przede wszystkim liczniki Sigma sport. Jeżeli jeździsz na szosie, zdecydowanie docenisz możliwości urządzenia Sigma Rox 11. Model ten to profesjonalne urządzenie treningowe wyposażone w GPS z intuicyjną obsługą oraz transfer danych na inne urządzenia. Licznik Sigma Rox 11 daje możliwość zaimportowania segmentów z Stravy, co pozwala na aktualne śledzenie i porównywanie się z najszybszymi przejazdami trasy. Rox 11 wyświetla informacje o nadchodzących połączeniach telefonicznych i wiadomościach SMS, ponieważ ma możliwość sparowania go z urządzeniem mobilnym. Sigma Rox 11 posiada wsparcie dla protokołu Ant+ dzięki czemu mamy możliwość sparowania go z większością dostępnych czujników mierzących wszelkie potrzebne parametry jazdy. GPS, w który wyposażony jest ten model, pozwoli sprawnie nawigować do celu oraz zapisywać aktualny ślad. Rox 11 jest niewielkim oraz bezprzewodowym urządzeniem, które jest dodatkowo naszpikowane różnymi przydatnymi funkcjami, dlatego jest to doskonały wybór na szosę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj