Pokrowce rowerowe – użyteczne akcesorium

0
985

Odpowiednie przechowywanie roweru poza sezonem dla wielu osób jest dylematem. Jednak producenci pragnąc spełnić oczekiwania swoich fanów starają się projektować dodatkowe, użyteczne akcesoria w taki sposób, aby były nie tylko użyteczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Tak też jest z pokrowcami na rower, które nie tylko odpowiednio zabezpieczają jednoślad przed kurzem, pyłem, różnymi zabrudzeniami i często również wilgocią, ale również wzornictwo i kolorystyka dobrana do ich projektów jest niezwykle atrakcyjna. Czy warto więc w nie inwestować?

Pokrowce rowerowe przydają się każdemu, kto odpowiednio dba o swój jednoślad i nie lubi podczas otwarcia sezonu czyścić godzinami swojego roweru, zanim będzie nadawał się do użytku. Idealnym rozwiązaniem dla takich osób są pokrowce zabezpieczające rower przed gromadzącym się w garażu kurzem i zanieczyszczeniami. Nie zajmuje on zbyt dużo miejsca, świetnie zakrywa wszystkie elementy dwukołowca, jest wygodny w założeniu i zdjęciu, jak również prezentuje się znakomicie od zewnątrz. Pokrowiec na rower produkowany jest z wytrzymałych materiałów dzięki czemu może posłużyć rowerzyście przez lata. Świetnie zabezpiecza jednoślad i może bez problemu posłużyć również w transporcie roweru samochodem bez obawy ubrudzenia tapicerki czy zarysowania elementami wystającymi z dwukołowca. Bogatą ofertę pokrowców jesteśmy w stanie odnaleźć chociażby na stronie internetowej Propozycja pokrowców jest bardzo obszerna, więc każdy rowerzysta i fan tego typu sportu bez problemu odnajdzie idealne rozwiązanie dla siebie, jak i swoich bliskich.

Żywotność roweru a pokrowce

Zabezpieczenia jednośladów pod postacią skrojonych na miarę pokrowców rowerowych z pewnością przedłużają żywotność sprzętów tego rodzaju. Uchronią przed deszczem, ale również przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Tak, więc użyteczność pokrowców jest ogromna. Do wyboru jednak mamy nie tylko pokrowce całościowe, na cały rower, ale również częściowe tj. pokrowce na siodełko, pokrowce na koła, pokrowce na obręcze oraz pokrowce w formie toreb – służące do transportu złożonego jednośladu.

Wodoodporne pokrowce na siodełka rowerowe

Bardzo często jest tak, że na chwilę musimy zejść z roweru, a niestety pada deszcz i po powrocie na pozostawionym pod np. sklepem rowerze widzimy mokre siodełko. Nie byłoby w tym nic złego, żeby nie to mokre siodełko, na którym przecież siadamy. Tak więc wybór wodoodpornego pokrowca na siodełko, który będziemy ze sobą wozić w sakwie jest świetnym rozwiązaniem na niepogodę dla osób poruszającym się na jednośladzie praktycznie codziennie bez względu na pogodę.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj