Różnorodne sakwy ortlieb

0
1324

Sakwy rowerowe to przede wszystkim alternatywa dla różnego typu koszyków, jak również plecaków czy toreb przypinanych do bagażnika. Różnorodne sakwy spełniają bardzo ważną rolę podczas podróży jednośladem. Są w stanie pomieścić wiele rzeczy, od tych najdrobniejszych po większe gabarytowo elementy wyposażenia.

Rowerzyści przechowują w sakwach zarówno te rzeczy, które zawsze mają ze sobą bez względu na długość trwania wycieczki rowerowej, w tym elementy takie jak pompka do roweru, klucze ampulowe, łatki na dętki, zapasowe i odpowiednio dopasowane rozmiarowo dętki czy inne akcesoria naprawcze. Dzięki temu rowerzyści nie martwią się o to, że drobne awarie rowerowe uniemożliwią powrót do domu na jednośladzie lub psują rodzinną wycieczkę. Tego typu akcesoria nie zajmują dużo miejsca, a są ogromnym ratunkiem w nieprzewidzianych sytuacjach. W takich przypadkach bez problemu można wykorzystać mniejsze sakwy przypinane do ramy rowerowej.

Większe rowerowe sakwy bagażnikowe

W przypadku planowania wycieczki rowerowej zazwyczaj poszukujemy na rynku najwygodniejszego rozwiązania na przewóz ekwipunku, jaki chcemy ze sobą zabrać w podróż. Plecaki w przypadku pokonywania dłuższych tras rowerowych nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, gdyż dodatkowe obciążenie kręgosłupa z pewnością nie wpływa dobrze na komfort podczas wojaży rowerowych. Na stronie internetowej odnajdziemy mnóstwo propozycji toreb rowerowych, w tym sakwę rolowaną tylnią, która nie tylko wygląda efektownie, ale również jest w stanie pomieścić wiele rzeczy. Jest ona zwykle wybierana na cięższe wyprawy rowerowe i jest w stanie pomieścić bagaż do dwudziestu litrów.

Ciekawe połączenia kolorystyczne sakw rowerowych

Ciekawe połączenia kolorystyczne toreb rowerowych sprawiają, że stają się one niezwykłą częścią każdego dobrze wyposażonego jednośladu. Szczególnie tego roweru, który jest wykorzystywany dość często przez fana jazdy jednośladem, zarówno w sezonie, jak również poza nim. Sakwy ortlieb posiadają nie tylko bardzo modne wykończenie i solidną konstrukcję, ale również idealnie można je dopasować do kolorystyki roweru. Wzory umieszczane na torbach rowerowych, to nowoczesne aplikacje przykuwające uwagę. Sakwy przyczepiane z tyłu roweru są bardzo popularnym rozwiązaniem podczas wycieczek rowerowych. Nie odczuwa się ich ciężaru, a jednak stają się bardzo użytecznym elementem wartym zainteresowania każdego, komu zależy na wygodzie i komforcie podczas podróży rowerem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj