Trenażer tacx

0
1384

Nowoczesny trenażer treningowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie możliwość wysiłku fizycznego i jazdę na rowerze, również w warunkach domowych. Zastąpienie prawdziwej jazdy na jednośladzie trenażerem jest bardzo często argumentowane niepogodą za oknem, niesprzyjającymi warunkami lub brakiem czasu w ciągu dnia. Co więcej trenażer rowerowy idealnie sprawdza się w sezonie zimowym, więc dla osób pragnących utrzymać ładną sylwetkę i kondycję fizyczną poza typowym czasem na rower jest strzałem w dziesiątkę.

Dopasowanie trenażera do posiadanego jednośladu to podstawa. Warto pamiętać, że zintegrowane hamulce tylnie w rowerze mogą utrudnić korzystanie z trenażera, jeśli nie są do niego odpowiednio dostosowane. Dlatego trenażer musi współgrać ze sprzętem, jaki mamy na stanie. Tym bardziej, że profesjonalny trenażer nie kosztuje groszy. Na stronie internetowej https://www.rowertour.com/p/71407/tacx-flux-smart-t2900-trenazer-ant odnajdziemy przykład znakomitego trenażera, wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Jest to produkt, który zyskał ogromną popularność pośród zawodowców i amatorów lubiących sport rowerowy. Trenażer tacx znamionuje się przede wszystkim tym, że jest sprzętem interaktywnym oraz kompaktowym. Jest narzędziem do treningów bez wychodzenia z domu w wolnym czasie, bez względu na pogodę oraz porę w ciągu dnia. Sam trenażer tacx nie zajmuje dużo miejsca, więc bez problemu schowamy go pod łóżkiem, w szafie, czy za regałem.

Trenażer Tacx Flux Smart

Trenażer Tacx Flux Smart ma wiele zalet, jakich nie posiada wiele trenażerów dostępnych na rynku. Jest przede wszystkim kompatybilny z bluetooth smart oraz z ANT+ FE-C. Co więcej we wspomnianym trenażerze maksymalny opór stanowi dwa i pół tysiąca wat, a symulacja podjazdu wynosi nawet dziesięć procent. Zasilanie trenażera to 110-230Volt, natomiast masa bezwładnościowa jest zmienna i wynosi do dwudziestu dwóch kilo. Są to tylko niektóre parametry urządzenia marki TACX, która wykorzystując innowacyjność zaprojektowała sprzęt godny uwagi przez wiele osób ceniących wygodę i profesjonalność zakupywanych produktów. A tutaj nie musimy się martwić o to, że trenażer nie będzie sprawdzał się w warunkach, do jakich został przeznaczony.

Kolorystyka trenażera tacx i jego funkcjonalność

Trenażer tacx jest dostępny w kolorze czarnym. Obsługiwany jest za pomocą tabletu, smartfona, komputera PC. Działa również w trybie samodzielnym. Oprogramowaniem kompatybilnym względem trenażera jest między innymi Tacx Trainer Software 4 oraz Tacx Cycling app.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj