Trenażer tacx

0
1494

Nowoczesny trenażer treningowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie możliwość wysiłku fizycznego i jazdę na rowerze, również w warunkach domowych. Zastąpienie prawdziwej jazdy na jednośladzie trenażerem jest bardzo często argumentowane niepogodą za oknem, niesprzyjającymi warunkami lub brakiem czasu w ciągu dnia. Co więcej trenażer rowerowy idealnie sprawdza się w sezonie zimowym, więc dla osób pragnących utrzymać ładną sylwetkę i kondycję fizyczną poza typowym czasem na rower jest strzałem w dziesiątkę.

Dopasowanie trenażera do posiadanego jednośladu to podstawa. Warto pamiętać, że zintegrowane hamulce tylnie w rowerze mogą utrudnić korzystanie z trenażera, jeśli nie są do niego odpowiednio dostosowane. Dlatego trenażer musi współgrać ze sprzętem, jaki mamy na stanie. Tym bardziej, że profesjonalny trenażer nie kosztuje groszy. Na stronie internetowej odnajdziemy przykład znakomitego trenażera, wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Jest to produkt, który zyskał ogromną popularność pośród zawodowców i amatorów lubiących sport rowerowy. Trenażer tacx znamionuje się przede wszystkim tym, że jest sprzętem interaktywnym oraz kompaktowym. Jest narzędziem do treningów bez wychodzenia z domu w wolnym czasie, bez względu na pogodę oraz porę w ciągu dnia. Sam trenażer tacx nie zajmuje dużo miejsca, więc bez problemu schowamy go pod łóżkiem, w szafie, czy za regałem.

Trenażer Tacx Flux Smart

Trenażer Tacx Flux Smart ma wiele zalet, jakich nie posiada wiele trenażerów dostępnych na rynku. Jest przede wszystkim kompatybilny z bluetooth smart oraz z ANT+ FE-C. Co więcej we wspomnianym trenażerze maksymalny opór stanowi dwa i pół tysiąca wat, a symulacja podjazdu wynosi nawet dziesięć procent. Zasilanie trenażera to 110-230Volt, natomiast masa bezwładnościowa jest zmienna i wynosi do dwudziestu dwóch kilo. Są to tylko niektóre parametry urządzenia marki TACX, która wykorzystując innowacyjność zaprojektowała sprzęt godny uwagi przez wiele osób ceniących wygodę i profesjonalność zakupywanych produktów. A tutaj nie musimy się martwić o to, że trenażer nie będzie sprawdzał się w warunkach, do jakich został przeznaczony.

Kolorystyka trenażera tacx i jego funkcjonalność

Trenażer tacx jest dostępny w kolorze czarnym. Obsługiwany jest za pomocą tabletu, smartfona, komputera PC. Działa również w trybie samodzielnym. Oprogramowaniem kompatybilnym względem trenażera jest między innymi Tacx Trainer Software 4 oraz Tacx Cycling app.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj