Nowe technologie a korba Shimono

0
1088

Rower od jakiegoś czasu stał się bardzo popularnym środkiem transportu i sprzętem rekreacyjnym wykorzystywanym dzisiaj przez setki osób dbających o swoją kondycję fizyczną i zdrowie. Bardzo często rower stanowi również jedyny środek transportu dla osób dojeżdżających nim do pracy czy jeżdżący rowerem do sklepu na zakupy. Jest tani w użytkowaniu a dobry sprzęt tego typu jest w stanie posłużyć przez lata, tym bardziej, jeśli wybierzemy dwukołowiec jednej z lepszych marek na rynku, na podzespołach lidera osprzętu rowerowego Shimono. W takiej sytuacji nawet wymiana samej korby może przynieść oczekiwany rezultat.

Siłą napędową roweru są pedały i nasze nogi, które nimi poruszają. Dlatego też cała otoczka pedałów rowerowych, jak również wysoka jakość korby czy zadbany łańcuch w jednośladzie to podstawa. Do wyboru na rynku jest wiele produktów tego rodzaju, jednak dopiero nowe technologie wprowadzane przez firmy zajmujące się od dziesiątek lat produkcją osprzętu rowerowego mogą sobie pozwolić na rewolucję na rynku rowerowym. Projektowanie podzespołów rowerowych przez fachowców nie jest dla takiej marki skomplikowane. Dzięki użyciu wysokiej jakości surowców i opracowanej na potrzeby nabywców nowoczesnej technologii pozwala na wypuszczenie na rynek produktu, jakiem jest między innymi korba shimano ultegra. Jest to produkt, który wpisuje się idealnie w zapotrzebowanie wszystkich fanów jazdy rowerowej, przygotowujący się pieczołowicie do sezonu. Tym bardziej, jeśli stara korba rowerowa wymaga wymiany, to tego typu opcja, jak najbardziej powinna trafić w gusta konsumenta.  

Charakterystyka korby shimano ultegra 

Opisując wspomnianą korbę rowerową shimano ultegra, warto wspomnieć o kilku rzeczach. A mianowicie jest to część jednośladu bardzo istotna dla całej jego konstrukcji. Dlatego dobór odpowiednio dopasowanej korby w takim przypadku to podstawa, tym bardziej że można ją znaleźć na stronie online. Materiał wykorzystany do produkcji tego typu korby to przede wszystkim stal, aluminium oraz CFRP. Tego typu podzespół rowerowy posiada zintegrowaną oś i długość ramion korb 17,5 centymetra. Jest to korba dedykowana napędom 2×11, jak również linii łańcucha 43,5 milimetra.

Korba szosowa shimano ultegra 

Ulepszone hamulce tarczowe, jak również zastosowanie nowej technologii, to ogromne zalety nowej korby shimano ultegra,która idealnie wpasowuje się w jazdę szosową. Odpowiednie zmodyfikowanie korby rowerowej oraz zastosowanie bardziej ergonomicznych klamkomanetek spowodowało, że stała się hitem dla fanów jazdy jednośladem. Korba shimano ultegra idealnie wpisuje się w jazdę wyścigową, wyczynową lub treningową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj